موثرترین و ساده ترین راه برای افزودن ظرافت و شکوه به اتاق، افزودن روفرشی یا قالیچه است. یک فرش با جانمایی خوب می‌تواند نمای یک اتاق را از ابتدایی به چیزی خارق‌العاده تغییر دهد. اضافه کردن فرش به اتاقی که در ابتدا فاقد هیجان است می تواند رنگ اتاق را تغییر دهد.

اهمیت دیگر افزودن روفرشی به قسمت‌های مختلف اتاق این است که مقداری گرما به اتاق اضافه می‌کند. یک فرش می تواند یک اتاق را معرفی کند و همچنین به لایه بندی دکوراسیون اتاق کمک کند. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از فرش در تزئین اتاق‌های خود به شکل دیگری استفاده کنید تا زیبا به نظر برسد.

در اینجا چند مورد از دلایلی وجود دارد که چرا باید کف خانه خود را با روفرشی تزئین کنید به همراه کاربر روفرشی در دکوراسیون داخلی اشاره شده است. روفرشی چیست؟ روفرشی پارچه ای ضخیم و قالی مانند است که روی قالی می اندازند تا قالی را از تابش مستقیم نور، پاخوردگی های زیاد و ایجاد لک و آلودگی که دغدغه ای برای خانه های بپه دار می باشد حفظ کنند.
روفرشی محصولی صد درصد ایرانی است که مهد تولید آن استان یزد با بیش از ۵۰ سال قدمت می باشد، در یزد بسیاری از مردم درآمد خود را از راه حرفه تولید صنایع دستی در می آورند که روفرشی یکی از آنها است.

در کارخانه کارآفرین یکتا یزد ، روفرشی با تنوع بالا و با بهترین‌ کیفیت تولید میشود.

اهمیت روفرشی در دکوراسیون منزل

* ظاهر

اضافه کردن روفرش به کف خانه، کمی دکور به اتاق اضافه می کند. با کمک الگوهای رنگی، فرش می تواند تصاویر منحصر به فرد دیگری را که برای خانه و محل کار خود می خواهید ایجاد و اضافه کند.

* عایق

روفرشی ها به عایق بندی کف از سرما کمک می کنند. در طول زمستان گرما را فراهم می کند و همچنین می تواند برای صرفه جویی در انرژی در محیط داخلی استفاده شود.

* سبک

روفرشی به اتاق سبک می‌افزاید این در نتیجه طرح‌ها، رنگ‌ها و برش‌های متعددی است که با آن همراه است.

* آکوستیک

روفرشی همچنین می تواند منبع خوبی برای جذب صدا در خانه باشد.

* ساده

در نگهداری در مقایسه با کف‌پوش‌های سطح سخت، نگهداری، تمیز کردن و خشک کردن فرش‌ها با فن‌های مناسب کف‌کش راحت‌تر است و همچنین می‌تواند پایدار باشد. با پیشرفت فناوری،رو فرش‌های قدیمی را می‌توان به فرش‌های جدیدتر و سایر محصولات بازیافت کرد.

keyboard_arrow_up